درباره ما

مجموعه تصفیه آب فاخر از سال هزار و سیصد و نود و شش افتخار دارد تا در زمینه تولید و ارائه ای دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی و نیمه صنعتی در خدمت مردم عزیز باشد.

این مجموعه طی سالهای فعالیت خود توانسته است دستگاه‌ great را که یک دستگاه با قطعات تماما تایوانی است روانه بازار کند که دارای کیفیت و ضمانت بسیار بالایی می باشد مجموعه فاخر دارای بیشترین خدمات پشتیبان را در استان آذربایجان شرقی به عهده دارد و مفتخر است که سرویس دوره ای ده ساله و ضمانت تعمیرات سه ساله را به تمامی مشتریان خود ارائه می‌کند امید آن است که بتوانیم هرچه بیشتر و با قدرت به تمامی مشتریان خود خدمات رسانیقدم بردارم. همچنین مشتریان عزیز با تمامی روش‌های سفارش محصول اعم از حضوری از طریق سایت از طریقه پیج اینستاگرام و یا تماس تلفنی می‌توانند سفارش های خود را ثبت کنند.

پشتیبان بیست و چهار ساعته دستگاه ها توسط همکاران فنی و متخصص در این زمینه مزیت مجموعه فاخر نسبت به سایر مجموعه ها می باشد و در کمترین زمان این افراد می‌توانند ایرادات و اشکالات احتمالی به وجود آمده در دستگاه را بر طرف نمایدهمچنین مشتریان عزیز با تمامی روش‌های سفارش محصول اعم از حضوری از طریق سایت از طریقه پیج اینستاگرام و یا تماس تلفنی می‌توانند سفارش های خود را ثبت کنند.